Andrea Zingmark

Projektledare

+46 706 21 31 76

andrea.zingmark@goto.work

Camilla Israelsson

Senior projektledare

+46 730 48 05 55

camilla.israelsson@goto.work

Charlotta Bergius

Arbetsplatsstrateg & senior projektledare

+46 721 46 67 93

charlotta.bergius@goto.work

Christina Ljosåk

Affärsansvarig och senior projektledare

+46 761 80 60 42

christina.ljosak@goto.work

Gabriella Ringvall

Förändringsledare

+46 734 34 56 06

gabriella.ringvall@goto.work

Ida Weidman

Intern resurs

+46 761 80 60 40

ida.weidman@goto.work

Jenny Lidén

Arbetsplatsstrateg & senior projektledare

+46 761 77 73 72

jenny.liden@goto.work

Karin Ståhl

VD & arbetsplatsstrateg

+46 706 21 31 50

karin.stahl@goto.work

Sara Lüdtke

Affärs- & kommunikationsstrateg

+46 761 80 60 43

sara.ludtke@goto.work

Susanne Thor

Projektledare

+46 730 50 08 29

susanne.thor@goto.work

Ulrica Boström

Projektledare

+46  761 80 60 41

ulrica.bostrom@goto.work

Ylva Thim

Förändringsledare

+46 722 50 53 94

ylva.thim@goto.work

RING ELLER MEJLA

Har du några frågor? Vi hjälper dig gärna.  Mejla oss på nedan länk, alternativt ring oss på 
+46 851 51 93 30.
  

info@goto.work

FRÅGA OSS

Står er arbetsplats inför en förändring? Vi svarar gärna på dina frågor och du är välkommen att besöka oss. Hur kan vi hjälpa dig?

MEJLA OSS

HÄR FINNS VI

Blekholmstorget 30F
111 64 Stockholm, Sverige


Vår geografiska hemvist är i Stockholm, men vi verkar över hela landet och även internationellt.

KARTA

JOBBA HOS OSS

Vi söker alltid dig som vill vara en del av vårt team och bidra till goda arbetsplatser. Vi vill gärna veta vem du är – hör av dig!

MEJLA OSS

KOM IGÅNG

Sitter er organisation still? Gör något aktivt - boka in ett gåmöte med oss och möjliggör för mer aktivitet på er arbetsplats.

Läs mer om oss

Kontakta oss, så berättar vi mer.



Fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret nedan så hör vi av oss inom kort.